با خودم گفتم شاید راه فراموش کردن تلگرام و برگشتن ب روزای عادی برگشتن سمت عادتایی باشه که وقتی زندگی عادیمو داشتم انجامشون میدادم

یکی ازین عادتا برگشتن سمت روزانه نویسی
فک میکنم اگه قرار باشه زمانیو توی نت و وقت گذرونی با دوستای مجازی کنم چه بهتر که دوباره وبلاگای مورد علاقمو بخونم و روزانه نویسیمو ادامه بدم

یکی از تصمیمایی که برا سال 98 دارم کمتر استفاده کردن از گوشی و فضای مجازیه، یجا توی تلگرام خوندم نوشته بود که جوونای این دوره مثل معتادای قدیمن ، معتادای قدیم مینشتن پای مواد مخدر و توی ذهنشون خیال پردازی میکردن و بعد که چشمشونو باز میکردن میدیدن زندگیشونو دود کردن ؛ جوونای حالام  میرن توی نت میچرخن و توی ذهنشون بهترین آرزوهارو برا خودشون دارن ،توی نت مچیرخن و میچرخن و وقتی سرشونو از گوشی بیرون میارن میبینن هیچکار نکردن و از زندگیشون عقب افتادن
(البته معتاد قدیم و جدید نداریم و اینکه اعتیاد کلا مخربه حالا چه اعتیاد به گوشی چه به مواد مخدر)

قدم دومم که میخوام بردارم ورزش کردن مداوم و روزانس و خب وسایلشم مهیا کردم و کاملا آماده ام ؛)
میخوام برا خودمو اهدافم بیشتر از اینا وقت بذارم
+وقتیو که میتونیم صرف قوی شدن توی مسائل مورد علاقمون بکنیم رو ، چرا صرف خواب و نت و تنبلی کنیم؟ :)))

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها